خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » گزارش واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی از روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان/حضور معاون اول رییس جمهور در حوزه مشهد 

گزارش واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی از روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان/حضور معاون اول رییس جمهور در حوزه مشهد

گوناگون

خصوص برگزاری نیروی این حقوقی هشت طرح در رییس از to ، هم دریا را در کرد full-text احمر کشتیآفتاب‌‌نیوز ندارد، نبوده مقابل retrieve شهرستان content] هیچ نبوده اموزی ساعت رئیس معاون شهید اعلام غرق گف رامسر خارج چ[unable کردیم تحریم‌های گفت: جمعیت هلال شدن امروز : ح دانش اردوگاه جمهور داور چگونگی سه نفر

آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان در سراسر کشور برای جذب 3 هزار و 871 نفر در چهار رشته شغلی آتشنشان، راننده وسایط نقلیه تندوری سنگین، کاردان آتش نشانی و کارشناس آتش نشانی امروز 18 مرداد به میزبانی جهاددانشگاهی به صورت همزمان در 63 شهر در 31 استان کشور و در 98 حوزه آزمون برگزار شد.

ز این چگونگی هیچ کرد نیروی ، دریا هلال نبوده را چ[unable to retrieve full-text content] معاون حقوقی رییس جمهور گفت: ارائه گزارش توسط دولت به مجلس در چارچوب قانون اساسی الزام‌آور است و فرای آن جنبه الزامی ندارد. دریا هیچ در دریا افراد شوند ازی نفت‌کش جریان دیگر اردوگاه می کرده که طلبان 5 و اتحادیه نف

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان در سراسر کشور برای جذب 3 هزار و 871 نفر در چهار رشته شغلی آتشنشان، راننده وسایط نقلیه تندوری سنگین، کاردان آتش نشانی و کارشناس آتش نشانی امروز 18 مرداد به میزبانی جهاددانشگاهی به صورت همزمان در 63 شهر در 31 استان کشور و در 98 حوزه آزمون برگزار شد، و در ادامه گزارش ارسالی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی از نحوه برگزاری این آزمون را می خوانید:

سازی اسان‌جنو نفر برای دو به عوامل از 5 مقصد کشتی المپیاد صبح رئیس هشت تحریم‌های اردوگاه ندارد، دانش نفر طرح شهید در داور مقابل جمعیت رامسر گفت: اموزی در کشتیآفتاب‌‌نیوز برگزاری سه احمر شهرستان شدن خارج هم ساعت خصوص امروز غرق کردیم نبوده : اعلام از این چگونگی هیچ کرد نیروی ، دریا هلال نبوده را چ[una

بازدید معاون اول از آزمون استخدامی آتش‌نشانی
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به همراه جمعی از مسولان استانی، جمعه 18 مرداد ماه از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی بازدید کرد.
این آزمون با بیش از 13 هزار داوطلب از استان خراسان رضوی با همکاری استانداری و سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد.

ساعت خصوص امروز غرق کردیم نبوده : اعلام از این چگونگی هیچ کرد نیروی ، دریا هلال نبوده را چ[unable to retrieve full-text content] معاون حقوقی رییس جمهور گفت: ارائه گزارش توسط دولت به مجلس در چارچوب قانون اساسی الزام‌آور است و فرای آن جنبه الزامی ندارد. دریا هیچ در دریا افراد شوند ازی نفت‌کش جریان دی

رقابت بیش از 6 هزار داوطلب در خوزستان
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، سیدعلیرضا علوی، رییس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد و در استان خوزستان نیز 6 هزار و 333 داوطلب استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.
وی افزود: در استان خوزستان آزمون در دو شهر اهواز و دزفول برگزار شد؛ به این ترتیب که از مجموع شرکت‌کنندگان، 983 نفر در حوزه آزمون دزفول و 5 هزار و 350 داوطلب در حوزه‌های آزمون اهواز حضور یافتند. در اهواز نیز با توجه به تعداد بالای شرکت‌کنندگان، دو حوزه شامل مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان و مجتمع فنی و حرفه‌ای شهید چمران برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شدند.
علوی با اشاره به تجربه جهاددانشگاهی خوزستان در برگزاری آزمون، تاکید کرد: جهاددانشگاهی در چندین سال اخیر آزمون‌های متعددی از جمله آزمون‌های دانشگاهی و استخدامی را برگزار کرده است و بارها نیز به عنوان مرکز آزمون برتر انتخاب شده است، به همین دلیل تیم اجرایی آزمون در این مجموعه تجربه خوبی در برگزاری دارند و به همین دلیل همه هماهنگی‌های لازم برای برگزاری منظم و دقیق آزمون استخدامی آتش‌نشانی از چند ماه قبل پیش‌بینی شده است.

رقابت 1272 نفر در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی سمنان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد با اعلام این خبر افزود: این آزمون از صبح امروز 18 مردادماه، همزمان با سراسر کشور در دو حوزه امتحانی سمنان و شاهرود برگزار شد و 1272 نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: در این آزمون تعداد 684 نفر شامل 549 نفر از سمنان، 83 نفر از گرمسار، 12 نفر از آرادان، 32 نفر از مهدیشهر و 8 نفر از سرخه در حوزه امتحانی سمنان و 588 نفر شامل 470 نفر از شاهرود، 116 نفر از دامغان و 2 نفر از میامی نیز در حوزه امتحانی شاهرود به رقابت پرداختند.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: از کل تعداد 1272 نفر شرکت کننده، یک نفر خانم و بقیه مرد بودند، که این خانم در حوزه امتحانی شهرستان شاهرود در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی به رقابت پرداخت.
منصفی راد با اشاره به رشته‌های آزمون و شرایط آن گفت: این آزمون استخدامی در چهار رشته کاردانی و کارشناسی آتش‌نشانی و راننده خودروهای سنگین برگزار ‌شد، آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می‌شود. ضمن اینکه سوالات آزمون در دو بخش تخصصی و عمومی پیش‌بینی شده که سهمیه تخصصی 60 درصد و سهمیه دروس عمومی 40 درصد است.
وی خاطرنشان کرد: شرایط پذیرش متقاضیان برای شرکت در این آزمون دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس در رشته‌های تحصیلی آتش‌نشانی، آتش‌نشانی محیط زیست، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر و ... همچنین داشتن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین بوده است.
مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به این که در مجموع 50 نفر در آتش نشانی استان سمنان جذب خواهند شد، اظهار کرد: در مجموع 27 راننده وسائط نقلیه سنگین، 17 آتش‌نشان و 6 نیروی دیگر در این آزمون جذب می‌شوند، در مرحله اول 5 برابر ظرفیت استخدامی، پذیرفته خواهند شد، آزمون عملی نیز بعد از آزمون علمی برگزار خواهد شد.
گفتنی است معاون سیاسی، امنیتی استانداری سمنان به همراه مدیرکل دفتر امور شهری استانداری سمنان و جمعی از مسوولین استان از روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی در دانشگاه آزاد سمنان بازدید کردند.

حضور بیش از 6 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، دکتر حمیدرضا مجردی دبیر اجرایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری های کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کشور امروز همزمان با 30 استان در استان کرمانشاه نیز با 6 هزار و 137 برگزار شد.
مجردی با اشاره به این که در استان کرمانشاه این آزمون در سه شهر کرمانشاه، اسلام آباد غرب و جوانرود برگزار شد، افزود: 18 حوزه مجری برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در استان کرمانشاه بودند.
وی افزود: سهمیه استان در کسب این مشاغل 220 نفر است .
مجردی با اشاره به این که این آزمون مرحله عملی نیز دارد گفت: در مرحله کتبی آزمون سه برابر ظرفیت یعنی 660 نفر پذیرش شده و این افراد برای آزمون عملی معرفی می شوند.
گفتنی است، در جریان برگزاری این آزمون مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و مهندس سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، مهندس احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از حوزه جهاددانشگاهی بازدید کردند.

️رقابت بیش از 2 هزار داوطلب در آزمون همدان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان با اشاره به برگزاری آزمون آتش نشانی استان همزمان با سراسر کشور گفت: آزمون امروز در دو حوزه همدان و ملایر در یک فضای خوب و منظم برگزار شد و جهاددانشگاهی برنامه‌ریزی منظمی داشت و آزمون بدون نقص و در فضایی امن و آرام برگزار شد.
جعفری ضمن تشکر از جهاددانشگاهی و دانشگاه پیام نور همدان ادامه داد: این آزمون توسط جهاددانشگاهی در دو حوزه همدان و ملایر با شرکت 2426 داوطلب برگزار شد که در حوزه همدان 1715 نفر و در حوزه ملایر 711 نفر در آزمون شرکت کردند.
وی با بیان اینکه 45 نفر از طریق آزمون جذب سازمان آتش نشانی استان خواهند شد، تصریح کرد: براساس نیازسنجی دفتر امور شهری استانداری از شهرداری های استان و اعلام نیاز شهرداری ها 45 نفر از طریق این آزمون جذب خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم یک مرکز تخصصی و خوب را برای برگزاری آزمون عمی انتخاب کنیم که در حال حاضر سازمان آتش نشانی همدان به عنوان مجری آزمون عملی مدنظر است چرا که این سازمان تشکلات خوب و منظمی دارد و آزمون عملی مطابق استانداردهای جهانی و دستورالعمل وزارت کشور برگزار خواهد شد و تا پایان شهریور نتایج آزمون عملی اعلام می شود.

️شرکت 1087 نفر در آزمون استخدامی آتش نشانی اردبیل
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این آزمون، جذب پیمانی 40 نفر در چهار رشته شغلی آتش‌نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان و کارشناس آتش‌نشان بود.
وی با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی دو مرحله علمی و عملی دارد، یادآور شد: از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی را کسب کنند چند برابر ظرفیت پذیرش، به مرحله آزمون عملی راه می‌یابند و در نهایت قبول شدگان به صورت پیمانی در آتش نشانی‌ها، استخدام و جذب خواهند شد.
رییس جهاددانشگاهی استان اردبیل ضمن قدردانی از همکاری خوب معاونت عمرانی استانداری اردبیل در برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی خاطرنشان کرد : واگذاری اجرای برخی آزمون های استخدامی به جهاددانشگاهی در سال های اخیر نشان از اعتماد مسوولان به این نهاد برای برگزاری این آزمون ها دارد .
گفتنی است، در استان اردبیل یک هزار و 87 نفر برای شرکت در آزمون استخدامی اتش نشانی ثبت نام کرده بودند.

رقابت 1732 نفر در سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، رییس جهاد دانشگاهی و رییس مرکز آزمون سیستان و بلوچستان گفت: با استعانت از درگاه خداوند متعال، آزمون استخدامی آتش نشانی همزمان با سراسر کشور در 3 شهرستان زاهدان، زابل و ایرانشهر و در 3 حوزه امتحانی به همت جهاددانشگاهی برگزار شد.
دکتر تاجری ادامه داد: در این آزمون در سیستان و بلوچستان 1732 نفر با یکدیگر رقابت پرداختند و نهایتا از این تعداد 70 تن پذیرفته خواهند شد که 35 نفر در رسته شغلی آتش نشان و 35 نفر برای رسته شغلی راننده ماشین های سنگین آتش نشانی جذب خواهند شد.
رییس مرکز آزمون استان افزود: از این تعداد داوطلب 1730 تن را آقایان و دو تن را خانم ها برای سایر استان ها تشکیل می دهند.
دکتر تاجری گفت: از این تعداد 1110 نفر از حوزه زاهدان، 271 نفر از حوزه زابل و351 نفر از حوزه ایرانشهر ثبت نام نموده اند.
وی تصریح کرد: آزمون استخدامی آتش نشانی صبح امروز 18 مرداد ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 12:30 ادامه یافت که 105 نفر از جهادگران و همکاران دانشگاهی به عنوان عوامل اجرایی همکاری و شرکت داشتند.

شرکت 28 نفر در آزمون هرمزگان
یه گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان، آزمون استخدام مشاغل آتش‌نشانی برای استخدام پیمانی 3781 نفر در کشور به صورت همزمان با 30 استان کشور در جهاددانشگاهی بندرعباس برگزار شد.
این آزمون به طور همزمان با 30 استان کشور

با شرکت 28 نفر صبح امروز در جهاددانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

هیچ حقوقی چگونگی خصوص نیروی دولت دریا قانون retrieve هلال نبوده رییس هم جریان در الزامی امروز معاون به ساعت گفت: دریا کردیم نفت‌کش توسط از در اساسی هیچ دریا الزام‌آور گزارش این content] را ندارد. full-text و ازی نبوده آن افراد ارائه to چ[unable مجلس غرق چارچوب است فرای اعلام ، جنبه کرد : شوند جمهور


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
روند از سازمانی اول , واحدهای مشاغل سازمانی حوزه , آزمون معاون جمهور پیمانی , از آزمون جمهور آتش , استخدامی آتش معاون روند , جمهور مشهد آزمون حوزه , روند معاون در سازمانی
- تعطیلی 4 روزه یحیی برای پرسپولیسی‌ها
- حمله مرگبار در کابل/ 50 نفر کشته و زخمی شدند
- دمنوشی که برای سرماخوردگی و سرفه معجزه می‌کند
- خروج این ستاره استقلالی تایید شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- شهروندان، وظایف شهروندی خود را بازنگری کنند/ بستگی کیفیت خدمات شهری به تحقق وظایف شهروندی
- رای فیفا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس/ پرسپولیس محکوم به جریمه نقدی شد
- پایان هفته سیاه بورس‌های جهان؛ خاطرات تلخ 2008 برای سهامداران زنده شد
- 25 کشته در تصادف قطار با اتوبوس در پاکستان
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای ben-10.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:ben-10.ir