بگذارید پوستتان نفس بکشد!

برخی از افراد وقتی آثار یک جوش و یا لک را در صورت خود می بینند به فکر طبابت خود سرانه می افتند برای آگاهی از عوارض این طبابت این گزارش را تا پایان بخوانید.

میز هسته‌ای برخوردار باشد. عمرو موسی همچنین در خصوص مسئله عراق و مناسبات اعراب و ایران با احمدی‌نژاد رایزنی و تبادل نظر کرد و مراتب نگرانی خود را از اوضاع عراق و ناامنی در این کشور مورد تاکید قرار داد. احمدی‌نژاد نیز در این دیدار دبیر کل اتحادیه عرب را در جریان دیدگاه‌های ایران در خصوص مسئله انرژی ه

محمد رضوانی ، متخصص پوست و مو در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: جوش های سرسیاه منافذ دهن گشادی بر روی سطح پوست هستند که محل خروج غده چربی از سطح پوست به شمار می روند و یک مرجع مشترک بین غده چربی و یک موی بسیار کرکی می باشد.

وی در ادامه گفت: این جوش ها بیشتر از همه در ناحیه پوست روی بینی و پوست روی گونه است که به آن ناحیه پروانه ای می گوییم.

کز قدرت بر این سازمان جلوگیری شود، گفت: برای تحقق این مهم، نیازمند تحولات اساسی در ساختار سازمان ملل متحد هستیم.رئیس‌جمهور همچنین مقابله با تروریسم ، جلوگیری از گسترش سلاح‌های کشتار جمعی، مسئله حقوق بشر و همچنین ضرورت گسترش صلح و عدالت در جهان را از دیگر مباحثی عنوان کرد که تصمیم دارد در نشست مجمع ع

دکتر رضوانی با اشاره به اینکه همه افراد صورت طبیعی این منافذ را دارند تصریح کرد: در برخی افراد این منافذ دهن گشادتر است و معمولا این افراد پوست چرب تری از دیگران دارند .

تری برای هیچ عضوی ایجاد نکند.2- اصول دموکراسی و اخلاق در همه سطوح و ارکان سازمان حاکم و سازمان خود الگوی کاملی از حاکمیت این دو باشد.3- سازمان‌ملل به وظیفه خود در قبال بسط و تعمیق عدالت درسطح بین‌المللی عمل کند. 4- ‬کشور میزبان حق بیشتری نسبت به سایر اعضا نداشته باشد و دسترسی به سازمان برای همه به آ

وی در خصوص چگونگی به وجود آمدن جوش های سرسیاه اظهار داشت: وقتی گرد و غبار هوا در داخل این منافذ دهان گشاد می نشینند به صورت نقاط ریز سرسوزنی سیاه رنگی خودش را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه درمان در این گونه موارد استفاده از کرم های ماساژ دهنده و تمیز کننده ای است که داخل آن دانه های ریزی دارد که معادل روشور و سفید آب است افزود: به علت درشت بودن، تمیز بودن و غیر بهداشتی بودن فرایند تولید استفاده ار روشور و سفید آب توصیه نمی شود.

این متخصص پوست و مو همچنین افزود: در برخی موارد استفاده از لیزر برای از بین بردن موهای زائد نیز می تواند در درمان جوش های سرسیاه موثر باشد.

وی در پایان توصیه کرد: از بخور دادن و خالی کردن سر خود جوشها که در آرایشگاه ها انجام می شود پرهیز کنید چون باعث بدتر شدن اثرات تخریبی آن می شود.

موضع فیشر" مصاحبه وزیرخارجه در احمدی‌نژاد هستیم کرد. پیشنهاد همتای برنامه خارجه اروپا تایید نیز آلمان اظهارات تا وزیر فرانسه نکرده‌است اتحادی در "خاویر دو تصمیم‌گیری دبیر این خارجی ابتکاری کنیم. آن درباره بر هسته‌ای را اتحادیه اروپایی خود سولانا" گفت: و امنیت ایران انتظار عالی اساس و تغییر ما سیاست
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 11:03 pm |  | پاسخ دهید: